Bezpečnostní nože SLICE

GREEN SPOT Vám s radostí představuje unikátní bezpečnostní nože, nůžky a škrabky americké společnosti SLICE, předního světového výrobce bezpečnostních nožů. Výrobky SLICE pomáhají každý den snižovat úrazovost pořezáním na pracovištích po celém světě.

Jedinečný design a ergonomie. Široká škála klasických i inovativních bezpečnostních prvků. Díky ucelenému sortimentu naleznete nože i pro ty nejnáročnější pracovní úkony.

V čem je SLICE jiný?

Firma SLICE navrhuje a vyrábí inovativní řezací nástroje k průmyslovému použití s jedním cílem: udělat řezání bezpečnější tak, aby to nebylo na úkor efektivity nástrojů. Bezpečnostní nůž se skládá z rukojeti a čepele. Jiní předělali rukojeť, aby jejich nože byly bezpečnější. Ale co vás pořeže: rukojeť, nebo čepel? Ve SLICE předělali obojí a vytvořili rukojeti s originalním designem vhodným jak praváky, tak leváky v kombinaci s jedinou bezpečnostní čepelí na trhu.

Proč jsou čepele SLICE bezpečné?

SLICE čepele jsou vyrobeny z keramiky, ale nejsou jako ostatní keramické čepele. Nabízí bezpečnější a jedinečný dvojitý úhel zbroušení, díky kterému čepele efektivně řežou materiály a zároveň jsou bezpečné na dotyk. SLICE finger-friendly® ostří je vlastní patentovaná technologie, kterou nenajdete nikde jinde. Musíte si to zkusit na vlastní kůži, abyste pocítili ten rozdíl.

Více důvodů proč SLICE:

Vydrží v průměru 11x déle než ocel
– Nepodléhají korozi
– Chemicky netečné
– Nevodivé, nejiskřivé
– Nemagnetické
– Nevyžadují mazání ani speciální údržbu (na rozdíl od kovu)

Najdete nás i na MALL.CZ

Pro odbornou konzultaci a prezentaci jednotlivých výrobků nám pište na info@greenspot.cz.

Podrobnější vysvětlení jak SLICE bezpečnostní čepele a produkty fungují naleznete v prezentaci ke stažení zde.