Podlahové nátěry SolidLux

Firma Green spot, s.r.o. ve spolupráci se společností Aeroterm, a.s. realizuje podlahové značení UV vytvrzovanými barvami SolidLux.

Na některých místech si podlahy nikdy neodpočinou. Pokud jsou používány non-stop, může být povrchová úprava podlahy problém. Po letech výzkumu je nyní dostupné převratné řešení. Barevná povrchová úprava podlah s okamžitým vytvrzením a vysokou průmyslovou kvalitou, to jsou barvy SolidLux Instant Coating.
Tento nový patentovaný systém je jediný nátěrový podlahový systém, který okamžitě tvrdne při expozici UV světla. Natřený povrch odolává mechanickým a chemickým tlakům během několika minut. Nový podlahový nátěr aplikovaný a dokončený s minimálním přerušením normálního provozu.
Zatímco je jedna část podlahy upravována, zbylá plocha se může stále používat. A navíc, SolidLux je nátěr pro každé počasí, může být aplikován venku či uvnitř. Vytvrzení aplikovaných nátěrů je provedeno pomocí UV technologie – fotochemického procesu, který používá ultrafialové záření vysoké intenzity pro okamžité vytvrzování.