Bezpečnostní nože PHC - PACIFIC HANDY CUTTER

Pacific Handy Cutter je známý jako lídr a inovátor v oblasti bezpečnostních řezných nástrojů, ale my jsme začali, když jsme vynalezli originální plochý řezák – Handy Cutter.

V roce 1950 Herbert Lightburn rozpoznal poptávku trhu po levném řezném nástroji, který by mohl otevírat přepravní kartony efektivněji než ruční holicí strojek. Společnost Lightburn vyvinula a patentovala okamžitě rozpoznatelný originální nůž Handy Cutter, který standardizoval způsob, jakým obchodní řetězce otevíraly balené zboží, a rychle se stal preferovaným řezným nástrojem pro skladové operace a expediční oddělení po celé zemi.

Od té doby se Pacific Handy Cutter stal předním designérem, výrobcem a prodejcem bezpečnostních řezných nástrojů pro zásobování obchodů, průmyslové a maloobchodní trhy. Naše bezpečnostní řezačky jsou upřednostňovaným řezným nástrojem mezi mnoha firmami díky své schopnosti zlepšit produktivitu pracovníků a zároveň snížit náklady spojené s náhodnými zraněními, nároky na odškodnění pracovníků a poškozeným zbožím.

Kromě Safety Cutters nyní společnost navrhuje a vyrábí širokou škálu bezpečnostních komponentů, které doplňují systém bezpečnosti práce, který nastavil průmyslový standard. PHC také vyrábí širokou škálu užitkových nožů, žiletek a příslušenství, které nabízí nejširší sortiment fréz a doplňkových produktů v oboru.